WEDSTRIJD
29.08.19 | 2e ronde | Weronika Falkowska | Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | W15 Batumi | Hard |
STATISTIEKEN
Weronika Falkowska | Zoziya Kardava | |
1e Service % | 46/78 (59%) | 50/69 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/46 (61%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/32 (38%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/69 (58%) | 38/78 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/147 (54%) | 67/147 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zoziya Kardava | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Zoziya Kardava | |
Weronika Falkowska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Weronika Falkowska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
1-0 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0 | ||
Weronika Falkowska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Weronika Falkowska vs. Zoziya Kardava - onderlinge wedstrijden
29.08.19 | 2e ronde | Weronika Falkowska | Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Batumi | Hard |
Weronika Falkowska form & Zoziya Kardava form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Zoziya Kardava - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |