WEDSTRIJD
07.08.17 | 2e ronde van de kwal. | Weronika Jasmina Forys | Alexandra Pisareva | 6-3, 6-2 | Mragowo | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
25.12.98, 25 Jaar
25.12.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
23.03.00, 24 Jaar
23.03.00, 24 Jaar
Weronika Jasmina Forys vs. Alexandra Pisareva - onderlinge wedstrijden
07.08.17 | 2e ronde van de kwal. | Weronika Jasmina Forys | Alexandra Pisareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Mragowo | Clay |
Weronika Jasmina Forys form & Alexandra Pisareva form
Weronika Jasmina Forys - laatste wedstrijden
W15 Oran - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.02.18 Kwalif. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Alexandra Pisareva - laatste wedstrijden
W25 Columbus - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Ivana Corley | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Sofiya Lebedeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Martina Zerulo | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cydnee Wilkinson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Piatek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
02.08.17 2e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde | vs. Anna Novikova | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.04.17 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.17 Kwalif. | vs. Meiling Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.17 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.02.17 1e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.17 Kwalif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.02.17 Kwalif. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
17.11.16 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.16 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |