WEDSTRIJD
27.09.19 | Kwartfinale | Wushuang Zheng | Zhibek Kulambayeva | 7-64, 6-3 | W15 Anning | Clay |
STATISTIEKEN
Wushuang Zheng | Zhibek Kulambayeva | |
1e Service % | 42/73 (58%) | 67/83 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 43/67 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/31 (65%) | 2/16 (13%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/83 (46%) | 26/73 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Wushuang Zheng | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Wushuang Zheng | 3-3 | |
3-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Wushuang Zheng | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Wushuang Zheng | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-15 | ||
Wushuang Zheng | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Wushuang Zheng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0 | ||
Wushuang Zheng | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Wushuang Zheng | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Wushuang Zheng | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Wushuang Zheng vs. Zhibek Kulambayeva - onderlinge wedstrijden
27.09.19 | Kwartfinale | Wushuang Zheng | Zhibek Kulambayeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
20.09.19 | Kwartfinale | Wushuang Zheng | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
Wushuang Zheng form & Zhibek Kulambayeva form
Wushuang Zheng - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 Finale | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail |
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |