WEDSTRIJD
07.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Xiaodi You | Ellen Perez | 7-65, 6-2 | Zhengzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Xiaodi You | Ellen Perez | |
1e Service % | 43/64 (67%) | 35/75 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 17/40 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/75 (48%) | 23/64 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Xiaodi You | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xiaodi You vs. Ellen Perez - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 1e ronde | Xiaodi You | Ellen Perez | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
07.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Xiaodi You | Ellen Perez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Zhengzhou | Hard |
Xiaodi You form & Ellen Perez form
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |
Ellen Perez - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
19.05.23 Halve finale | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - scratch | wedstrijd detail |