WEDSTRIJD
28.03.18 | 2e ronde | Xiaodi You | Shou Na Mu | 6-0, 6-2 | Nanjing | Hard |
STATISTIEKEN
Xiaodi You | Shou Na Mu | |
1e Service % | 26/40 (65%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/26 (62%) | 12/29 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/46 (70%) | 17/40 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
01.12.00, 23 Jaar
01.12.00, 23 Jaar
Xiaodi You vs. Shou Na Mu - onderlinge wedstrijden
28.03.18 | 2e ronde | Xiaodi You | Shou Na Mu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Nanjing | Hard |
Xiaodi You form & Shou Na Mu form
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |
Shou Na Mu - laatste wedstrijden
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.19 Kwalif. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |