WEDSTRIJD
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Xiaodi You | Tara Moore | 6-4, 7-5 | W25 Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xiaodi You vs. Tara Moore - onderlinge wedstrijden
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Xiaodi You | Tara Moore | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Kofu | Hard |
Xiaodi You form & Tara Moore form
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |
Tara Moore - laatste wedstrijden
Rabat - Clay | ||||
15.05.22 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 0-1, - Tara Moore - scratch | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Samantha Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
01.02.22 Kwalif. | vs. Tatjana Maria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-77, 1-2, - Tara Moore - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Schwarz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
24.10.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Goldsmith | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Ibifuro Clement | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.21 Kwalif. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail |