WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Xinyu Cai | Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | W15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Xinyu Cai | Mia Mayerova | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 18/43 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 7/18 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 14/42 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
China
20.06.01, 22 Jaar
20.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
23.10.03, 20 Jaar
23.10.03, 20 Jaar
Xinyu Cai vs. Mia Mayerova - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Xinyu Cai | Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Hua | Hard |
Xinyu Cai form & Mia Mayerova form
Xinyu Cai - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seha Yu | 6-1, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Taylor Gruber | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaede Usui | 2-6, 6-0, 10-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Shiyu Ye | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 3-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Vivian Yang | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Laalitya Kalluri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Niehua Tian | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 7-63, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Shou Na Mu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lungile Ntuli | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Aleksandrina Naydenova | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.19 Kwalif. | vs. Qianqian Zhao | 6-3, 4-1, Qianqian Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Wuhan - Hard | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Xiamen - Hard | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mia Mayerova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cara Maria Mester | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Bochkova | 6-4, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yajing Cao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Forta Morina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Miruna Cristea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriana Gniewkowska | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Necula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Paterova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |