INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xinyu Gao vs. Meiling Wang - onderlinge wedstrijden
21.10.19 | Kwalif. | Xinyu Gao | Meiling Wang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Nanning | Hard |
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Xinyu Gao | Meiling Wang | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | W60 Shenzhen | Hard |
20.05.17 | Halve finale | Xinyu Gao | Meiling Wang | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Qujing | Hard |
Xinyu Gao form & Meiling Wang form
Xinyu Gao - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Meiling Wang - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |