China
03.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
China
18.05.98, 25 Jaar
China
10.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
China
29.11.97, 26 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xinyu Jiang/Qianhui Tang vs. Hanyu Guo/Qiu Yu Ye - onderlinge wedstrijden
Xinyu Jiang form & Hanyu Guo form
Xinyu Jiang/Qianhui Tang - laatste wedstrijden
Zhuhai - I. hard |
28.10.23 | vs. Oksana Kalashnikova/Yana Sizikova | 6-4, 7-64 | | wedstrijd detail |
25.10.23 | vs. Beatriz Haddad Maia/Veronika Kudermetova | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Jakarta - Hard |
31.03.23 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho | 7-5, 4-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
28.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Gumulya/Arianne Hartono | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Jakarta - Hard |
23.03.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
21.03.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric/Diana Marcinkevica | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Antalya - Clay |
31.01.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu/Nika Radisic | 6-74, 6-4, 7-10 | | wedstrijd detail |
Shenzhen - Hard |
08.01.20 Kwartfinale | vs. Sharon Fichman/Miyu Kato | 6-2, 4-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
07.01.20 1e ronde | vs. Shuai Peng/Shuai Zhang | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
W100 Shenzhen - Hard |
04.11.19 Kwartfinale | vs. Shilin Xu/Xiaodi You | 3-2, Shilin Xu/Xiaodi You - scratch | | wedstrijd detail |
04.11.19 Halve finale | vs. Nao Hibino/Makoto Ninomiya | 1-6, 6-4, 7-10 | | wedstrijd detail |
04.11.19 1e ronde | vs. Arina Rodionova/Storm Hunter | 7-5, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
W60 Liuzhou - Hard |
28.10.19 Halve finale | vs. Shuo Feng/Hanyu Guo | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Finale | vs. Ankita Raina/Rosalie Van Der Hoek | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
28.10.19 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng/Saisai Zheng | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Kwartfinale | vs. Shilin Xu/Xiaodi You | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
Zhuhai - Hard |
26.10.19 | vs. Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac | 6-2, 4-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
22.10.19 | vs. Oksana Kalashnikova/Sofia Kenin | 6-2, 4-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
W100 Suzhou - Hard |
14.10.19 Finale | vs. Ankita Raina/Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
14.10.19 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu/Meiling Wang | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
14.10.19 Kwartfinale | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 7-5, 7-65 | | wedstrijd detail |
14.10.19 Halve finale | vs. Jia Qi Kang/Peangtarn Plipuech | 6-75, 6-3, 10-1 | | wedstrijd detail |
Tianjin - Hard |
07.10.19 1e ronde | vs. Monique Adamczak/Storm Hunter | 1-6, 7-62, 6-10 | | wedstrijd detail |
Guangzhou - Hard |
17.09.19 1e ronde | vs. Arina Rodionova/Yanina Wickmayer | 6-4, 4-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
Nanchang - Hard |
14.09.19 Halve finale | vs. Shuai Peng/Shuai Zhang | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
12.09.19 Kwartfinale | vs. Anna Danilina/Elixane Lechemia | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
10.09.19 1e ronde | vs. Viktorija Golubic/Rebecca Peterson | 6-2, 2-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
W60 Changsha - Clay |
02.09.19 1e ronde | vs. Xuliu Sun/Fang Ying Xun | 4-6, 6-1, 10-5 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Kwartfinale | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Halve finale | vs. Jessy Rompies/Prarthana Thombare | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
Hanyu Guo/Qiu Yu Ye - laatste wedstrijden
W25 Shenzhen - Hard |
03.06.19 Finale | vs. Jiahui Chen/Mei Xu Wu | 1-6, 7-64, 11-9 | | wedstrijd detail |
03.06.19 1e ronde | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
03.06.19 Kwartfinale | vs. Jiaxi Lu/Qianqian Zhao | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
03.06.19 Halve finale | vs. Akiko Omae/Peangtarn Plipuech | 6-3, 4-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
W25 Luzhou - Hard |
27.05.19 1e ronde | vs. Meiqi Guo/Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Finale | vs. Shuo Feng/Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic/Aleksandrina Naydenova | 5-7, 6-3, 10-4 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Halve finale | vs. Jiahui Chen/Ying Zhang | 6-4, 7-62 | | wedstrijd detail |
W25 Wuhan - Hard |
13.05.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun/Meiling Wang | 6-71, 4-6 | | wedstrijd detail |
13.05.19 1e ronde | vs. Siqi Cao/Jiaxi Lu | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
W60 Luan - Hard |
06.05.19 1e ronde | vs. Jia Qi Kang/Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Kwartfinale | vs. Yu-Chieh Hsieh/Pei-Chi Lee | 6-2, 7-63 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Halve finale | vs. Mai Minokoshi/Erika Sema | 4-6, 6-3, 4-10 | | wedstrijd detail |
Luzhou - Hard |
28.05.18 Halve finale | vs. Xinyun Han/Jing-Jing Lu | 6-74, 0-6 | | wedstrijd detail |
28.05.18 1e ronde | vs. Jiakang Li/Jiaxi Lu | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
28.05.18 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo/Mei Xu Wu | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
Zhengzhou - Hard |
17.04.18 1e ronde | vs. Xinyun Han/Vera Zvonareva | 6-3, 3-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
Zhuhai - Hard |
05.03.18 1e ronde | vs. Xinyu Jiang/Qianhui Tang | 6-2, 3-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
Liuzhou - Hard |
23.10.17 1e ronde | vs. Jacqueline Cako/Laura Robson | 0-6, 6-75 | | wedstrijd detail |
Suzhou - Hard |
16.10.17 1e ronde | vs. Jacqueline Cako/Nina Stojanovic | 6-4, 6-75, 6-10 | | wedstrijd detail |
Tianjin - Hard |
13.10.17 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic/Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 4-10 | | wedstrijd detail |
11.10.17 Kwartfinale | vs. Nao Hibino/Danka Kovinic | Nao Hibino/Danka Kovinic - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
10.10.17 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata/Prarthana Thombare | 6-3, 2-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
Guiyang - Hard |
11.09.17 1e ronde | vs. Jiahui Chen/Shuo Feng | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
11.09.17 Halve finale | vs. Lidziya Marozava/Sabina Sharipova | 3-6, 6-3, 10-12 | | wedstrijd detail |
11.09.17 Kwartfinale | vs. Jiaxi Lu/Jiaxue Zang | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
Dalian - Hard |
10.09.17 Finale | vs. Jing-Jing Lu/Xiaodi You | 6-72, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
09.09.17 Halve finale | vs. Xinyu Gao/Fang Ying Xun | 7-67, 6-4 | | wedstrijd detail |
08.09.17 Kwartfinale | vs. Xinyun Han/Jessica Moore | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
07.09.17 1e ronde | vs. Ran Meng/Jiaxue Zang | 6-1, 6-3 | | wedstrijd detail |