WEDSTRIJD
20.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Xinyun Han | Fiona Ferro | 2-6, 6-4, 6-2 | Wuhan | Hard |
STATISTIEKEN
Xinyun Han | Fiona Ferro | |
1e Service % | 56/87 (64%) | 47/76 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/56 (46%) | 23/47 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/31 (61%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/76 (53%) | 42/87 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Xinyun Han | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Xinyun Han | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Xinyun Han | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyun Han | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Xinyun Han | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xinyun Han | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xinyun Han | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyun Han | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Xinyun Han | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Xinyun Han | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xinyun Han | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Xinyun Han | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Xinyun Han | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xinyun Han vs. Fiona Ferro - onderlinge wedstrijden
20.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Xinyun Han | Fiona Ferro | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Wuhan | Hard |
Xinyun Han form & Fiona Ferro form
Xinyun Han - laatste wedstrijden
W40 Shenzhen - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuoran Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caty McNally | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
18.06.22 Kwalif. | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
11.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.06.22 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Donna Vekic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hives | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
21.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Qiang Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Satralova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Petkovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |