WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Xuliu Sun | Sarah Pang | 6-0, 6-0 | W25 Hengyang | Hard |
STATISTIEKEN
Xuliu Sun | Sarah Pang | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/34 (71%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sarah Pang | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xuliu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xuliu Sun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sarah Pang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Singapore
06.03.85, 39 Jaar
06.03.85, 39 Jaar
Xuliu Sun vs. Sarah Pang - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Xuliu Sun | Sarah Pang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Hengyang | Hard |
Xuliu Sun form & Sarah Pang form
Xuliu Sun - laatste wedstrijden
Australian Open - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
29.09.19 Finale | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.19 Halve finale | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
24.08.19 Halve finale | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Sarah Pang - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsz Lam Yeung | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Ju-Yun Jeng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Shefali Arora | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriana Sabrina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aishi Das | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andraina Mitia Voavy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmin Bohnenberger De Aguirres | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solapur - Hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melissa Holmberg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Pitts | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nerea Errasti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |