WEDSTRIJD
11.11.19 | Kwalif. | Ya Hsin Lee | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-75, 7-65, 6-4 | Taipei | Carpet |
STATISTIEKEN
Ya Hsin Lee | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1e Service % | 86/132 (65%) | 69/110 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 55/86 (64%) | 46/69 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/46 (46%) | 16/41 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/110 (44%) | 56/132 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 124/242 (51%) | 118/242 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ya Hsin Lee | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Ya Hsin Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ya Hsin Lee | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ya Hsin Lee | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ya Hsin Lee | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ya Hsin Lee | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Taipei (CHN)
10.04.01, 23 Jaar
14773 $
10.04.01, 23 Jaar
14773 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ya Hsin Lee vs. Sarah-Rebecca Sekulic - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | Kwalif. | Ya Hsin Lee | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-75, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Taipei | Carpet |
Ya Hsin Lee form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Ya Hsin Lee - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.23 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |