WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Ya-Hsuan Lee | Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 6-0 | W60 Darwin | Hard |
STATISTIEKEN
Ya-Hsuan Lee | Michika Ozeki | |
1e Service % | 60/91 (66%) | 62/93 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/60 (58%) | 28/62 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/31 (39%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/93 (53%) | 44/91 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/184 (52%) | 88/184 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ya-Hsuan Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-4 | Michika Ozeki | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Michika Ozeki | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Michika Ozeki | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michika Ozeki | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-0 | |
4-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ya-Hsuan Lee vs. Michika Ozeki - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Ya-Hsuan Lee | Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Darwin | Hard |
06.09.19 | Kwartfinale | Ya-Hsuan Lee | Michika Ozeki | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kyoto | I. hard |
31.08.15 | 2e ronde | Ya-Hsuan Lee | Michika Ozeki | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | Noto | Carpet |
Ya-Hsuan Lee form & Michika Ozeki form
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Michika Ozeki - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |