WEDSTRIJD
17.10.18 | 1e ronde | Yafan Wang | Gabriela Dabrowski | 6-2, 6-3 | Suzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Yafan Wang | Gabriela Dabrowski | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 27/60 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/27 (67%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 10/33 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/60 (62%) | 21/47 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yafan Wang | 1-0 | |
Yafan Wang | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Gabriela Dabrowski | |
5-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yafan Wang | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yafan Wang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Gabriela Dabrowski | |
Yafan Wang | 3-0 | |
Yafan Wang | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yafan Wang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yafan Wang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yafan Wang vs. Gabriela Dabrowski - onderlinge wedstrijden
17.10.18 | 1e ronde | Yafan Wang | Gabriela Dabrowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
Yafan Wang form & Gabriela Dabrowski form
Yafan Wang - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Mai Hontama | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-2, 6-78 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Harriet Dart | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Gabriela Dabrowski - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.20 Kwalif. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wuhan - Hard | ||||
20.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
03.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
16.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |