WEDSTRIJD
07.10.19 | 1e ronde | Yafan Wang | Lauren Davis | 6-0, 6-4 | Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Yafan Wang | Lauren Davis | |
1e Service % | 20/42 (48%) | 27/55 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 15/28 (54%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 12/42 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yafan Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lauren Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yafan Wang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lauren Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yafan Wang | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lauren Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yafan Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lauren Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yafan Wang | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Lauren Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yafan Wang | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Lauren Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yafan Wang | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lauren Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yafan Wang | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lauren Davis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yafan Wang vs. Lauren Davis - onderlinge wedstrijden
07.10.19 | 1e ronde | Yafan Wang | Lauren Davis | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
23.09.19 | 1e ronde | Yafan Wang | Lauren Davis | 4-6, 6-4, 4-0, Lauren Davis - scratch | wedstrijd detail | Wuhan | Hard |
Yafan Wang form & Lauren Davis form
Yafan Wang - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Mai Hontama | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-2, 6-78 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Harriet Dart | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Lauren Davis - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 7-68, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Caty McNally | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 0-1, - Lauren Davis - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |