WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Anita Wagner | 4-6, 6-3, 10-6 | W60 Hechingen | Clay |
STATISTIEKEN
Yana Morderger | Anita Wagner | |
1e Service % | 33/69 (48%) | 47/83 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 16/36 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/83 (48%) | 30/69 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/152 (52%) | 73/152 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anita Wagner | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
2-2 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Yana Morderger | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Anita Wagner | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Yana Morderger | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anita Wagner | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-4, 6-4, 8-5 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yana Morderger vs. Anita Wagner - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Anita Wagner | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W60 Hechingen | Clay |
Yana Morderger form & Anita Wagner form
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anita Wagner - laatste wedstrijden
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail |