WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | W25 Braunschweig | Clay |
STATISTIEKEN
Yana Morderger | Juliane Triebe | |
1e Service % | 23/43 (53%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 1/14 (7%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/27 (89%) | 14/43 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/70 (76%) | 17/70 (24%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Juliane Triebe | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 3-0 | |
4-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yana Morderger | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Juliane Triebe | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Juliane Triebe | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Juliane Triebe | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.02.98, 26 Jaar
08.02.98, 26 Jaar
Yana Morderger vs. Juliane Triebe - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
Yana Morderger form & Juliane Triebe form
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Juliane Triebe - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail |