WEDSTRIJD
11.06.19 | Kwalif. | Yana Morderger | Katerina Mandelikova | 6-0, 6-0 | W25 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Yana Morderger | Katerina Mandelikova | |
1e Service % | 17/40 (43%) | 24/33 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/17 (76%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/33 (73%) | 13/40 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yana Morderger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
13.06.03, 20 Jaar
13.06.03, 20 Jaar
Yana Morderger vs. Katerina Mandelikova - onderlinge wedstrijden
11.06.19 | Kwalif. | Yana Morderger | Katerina Mandelikova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Prerov | Clay |
Yana Morderger form & Katerina Mandelikova form
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Katerina Mandelikova - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Jaeda Daniel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Jada Robinson | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Debora Scurt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Brianna Baldi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Visan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Candiotto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | - Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Nicole Teodosescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |