WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Michaela Bayerlova | 6-4, 6-4 | W60 Versmold | Clay |
STATISTIEKEN
Yana Morderger | Michaela Bayerlova | |
1e Service % | 32/75 (43%) | 34/64 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/32 (56%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/43 (37%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/64 (61%) | 41/75 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/139 (53%) | 66/139 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
0-1 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yana Morderger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yana Morderger | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-4 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yana Morderger | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Morderger | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Michaela Bayerlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Yana Morderger | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
6-4 | Michaela Bayerlova | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yana Morderger vs. Michaela Bayerlova - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Yana Morderger | Michaela Bayerlova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Versmold | Clay |
Yana Morderger form & Michaela Bayerlova form
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |