WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Agata Bachanek | 7-63, 2-6, 11-9 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
25.08.92, 31 Jaar
25.08.92, 31 Jaar
Yarden Akler vs. Agata Bachanek - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Agata Bachanek | 7-63, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Yarden Akler form & Agata Bachanek form
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Agata Bachanek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Olecko - Clay | ||||
25.05.09 1e ronde | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Olecko - Clay | ||||
26.05.08 2e ronde | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.05.08 1e ronde | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |