WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-1 | W25 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Yarden Akler vs. Shiran Arol Wiegand - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Akko | Hard |
23.05.16 | Kwalif. | Shiran Arol Wiegand | Yarden Akler | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
Yarden Akler form & Shiran Arol Wiegand form
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Shiran Arol Wiegand - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - scratch | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.18 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 Kwalif. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |