WEDSTRIJD
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Yasmeen Ghaoui | Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Lebanon
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
01.10.95, 28 Jaar
01.10.95, 28 Jaar
Yasmeen Ghaoui vs. Anna Davydova - onderlinge wedstrijden
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Yasmeen Ghaoui | Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Yasmeen Ghaoui form & Anna Davydova form
Yasmeen Ghaoui - laatste wedstrijden
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Anna Davydova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 0-3, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noesjka Brink | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ezgi Tezel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Diana Demidova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
13.07.15 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoryia Mun | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Koval | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torrent - Clay | ||||
01.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Uvarova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Rita Vilaca | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Clay | ||||
18.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Aida Martinez Sanjuan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Veksler | 0-4, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.12.12 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
05.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 2-5, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
29.10.12 Kwalif. | vs. Silvia Albano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
30.01.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Litvak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |