INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yasmina Karimjanova vs. Yekaterina Dmitrichenko - onderlinge wedstrijden
17.09.18 | 1e ronde | Yekaterina Dmitrichenko | Yasmina Karimjanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Shymkent | Clay |
Yasmina Karimjanova form & Yekaterina Dmitrichenko form
Yasmina Karimjanova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Yuliya Klimova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Maria Krupenina | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karyna Kachur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Saisai Zheng | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Nikiforova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
10.09.18 1e ronde | vs. Vlada Koval | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 Kwalif. | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muslima Akhunova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.04.18 2e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.18 1e ronde | vs. Blanca Puig Caballero | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
10.04.18 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 Kwalif. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Solnyshkina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Polina Merenkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Yekaterina Dmitrichenko - laatste wedstrijden
W25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.05.21 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |