WEDSTRIJD
14.05.19 | Kwalif. | Yeong Won Jeong | Dayeon Back | 6-4, 6-1 | W25 Changwon | Hard |
STATISTIEKEN
Yeong Won Jeong | Dayeon Back | |
1e Service % | 28/55 (51%) | 24/53 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 14/24 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yeong Won Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yeong Won Jeong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yeong Won Jeong | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yeong Won Jeong | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yeong Won Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeong Won Jeong vs. Dayeon Back - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | Kwalif. | Yeong Won Jeong | Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard |
Yeong Won Jeong form & Dayeon Back form
Yeong Won Jeong - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - I. hard | ||||
20.12.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Dayeon Back - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |