WEDSTRIJD
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Yexin Ma | Yidi Yang | 6-1, 6-4 | W100 Cairo | Hard |
STATISTIEKEN
Yexin Ma | Yidi Yang | |
1e Service % | 24/44 (55%) | 36/63 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/24 (67%) | 15/36 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/63 (60%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yexin Ma | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
Yexin Ma | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Yexin Ma | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0 | ||
Yexin Ma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Yidi Yang | |
0-0 | ||
Yexin Ma | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Yidi Yang | |
0-0 | ||
Yexin Ma | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yexin Ma | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Yidi Yang | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yexin Ma vs. Yidi Yang - onderlinge wedstrijden
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Yexin Ma | Yidi Yang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W100 Cairo | Hard |
20.07.19 | Halve finale | Yidi Yang | Yexin Ma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Qujing | I. hard |
Yexin Ma form & Yidi Yang form
Yexin Ma - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Yidi Yang - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |