WEDSTRIJD
30.07.19 | Kwalif. | Yi Tsen Cho | Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | W25 Taipei | Hard |
STATISTIEKEN
Yi Tsen Cho | Yu-Ting Hsieh | |
1e Service % | 31/50 (62%) | 47/66 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 23/47 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Yi Tsen Cho | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yi Tsen Cho | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Yi Tsen Cho | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yi Tsen Cho | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Yi Tsen Cho | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yi Tsen Cho | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Yi Tsen Cho | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Yi Tsen Cho | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
27.02.97, 27 Jaar
27.02.97, 27 Jaar
Yi Tsen Cho vs. Yu-Ting Hsieh - onderlinge wedstrijden
30.07.19 | Kwalif. | Yi Tsen Cho | Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Taipei | Hard |
Yi Tsen Cho form & Yu-Ting Hsieh form
Yi Tsen Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Yu-Ting Hsieh - laatste wedstrijden
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 7-5, 6-74, 1-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Chang Liu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Warisara Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pichapak Sirikul | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Iseki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kozaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kozaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Kexuan Zhou | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Yelfimova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Christensen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.18 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Martina Pradova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.18 Kwalif. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michiyo Nakamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |