WEDSTRIJD
05.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Yidi Yang | Emily Webley-Smith | 6-4, 4-6, 6-3 | Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Yidi Yang | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 72/108 (67%) | 53/83 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/72 (57%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 9/30 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/83 (51%) | 49/108 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/191 (53%) | 90/191 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yidi Yang | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yidi Yang | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Yidi Yang | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yidi Yang | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yidi Yang | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yidi Yang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yidi Yang | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yidi Yang | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0 | ||
Yidi Yang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yidi Yang vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
05.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Yidi Yang | Emily Webley-Smith | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
Yidi Yang form & Emily Webley-Smith form
Yidi Yang - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |