WEDSTRIJD
26.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Yidi Yang | Qianxin Kong | 6-1, 6-2 | Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Yidi Yang | Qianxin Kong | |
1e Service % | 31/64 (48%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/33 (58%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 25/64 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yidi Yang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yidi Yang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Qianxin Kong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Qianxin Kong | |
0-0, 15-40 | ||
5-1 | Qianxin Kong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yidi Yang | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
19.08.98, 25 Jaar
19.08.98, 25 Jaar
Yidi Yang vs. Qianxin Kong - onderlinge wedstrijden
26.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Yidi Yang | Qianxin Kong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Luzhou | Hard |
Yidi Yang form & Qianxin Kong form
Yidi Yang - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Qianxin Kong - laatste wedstrijden
W15 Nanchang - Clay | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Qianqian Zhao | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.19 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.19 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.19 1e ronde | vs. Micol Sanna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yixuan Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Eun Se Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guiyang - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaying He | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Jakarta - Hard | ||||
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Snehal Mane | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Lisa Mays | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 Kwalif. | vs. Mimi Levine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sol Hee Sim | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyerin Nam | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
05.06.18 Kwalif. | vs. Ju-Eun Kim | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Holly Verner | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luzhou - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soojin Han | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Dolavee Tumthong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.05.18 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |