WEDSTRIJD
16.09.19 | 1e ronde | Yidi Yang | Xue Cao | 6-4, 6-2 | W15 Anning | Clay |
STATISTIEKEN
Yidi Yang | Xue Cao | |
1e Service % | 15/36 (42%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 5/15 (33%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/25 (80%) | 19/36 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/61 (61%) | 24/61 (39%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Xue Cao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Xue Cao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Xue Cao | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Xue Cao | |
0-0 | ||
Yidi Yang | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Xue Cao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Xue Cao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
07.12.01, 22 Jaar
07.12.01, 22 Jaar
Yidi Yang vs. Xue Cao - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 1e ronde | Yidi Yang | Xue Cao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
Yidi Yang form & Xue Cao form
Yidi Yang - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Xue Cao - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-64, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Natasha Sengphrachanh | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pimlaphat Lim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ke Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mianyi Ji | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yican Li | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuo Feng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruixi Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niehua Tian | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Jiaxi Lu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Yidi Yang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guiyang - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Si Qi Liu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chang Liu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Changsha - Hard | ||||
02.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Yuan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Monica Robinson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jiatian Qi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Xiamen - Hard | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jiatian Qi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lingwei Kong | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Crivelletto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |