WEDSTRIJD
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Yuka Hosoki | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Yuka Hosoki vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Yuka Hosoki | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Yuka Hosoki form & Laure Line Glaude form
Yuka Hosoki - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |