WEDSTRIJD
07.11.19 | 1e ronde | Yuka Hosoki | Mey Ayari | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Yuka Hosoki | Mey Ayari | |
1e Service % | 20/32 (63%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/20 (85%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/12 (92%) | 6/24 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 4/32 (13%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/83 (70%) | 25/83 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuka Hosoki | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Mey Ayari | |
0-0 | ||
Yuka Hosoki | 4-0 | |
5-0 | Mey Ayari | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mey Ayari | |
Yuka Hosoki | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Yuka Hosoki | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Mey Ayari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuka Hosoki | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Mey Ayari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuka Hosoki | 4-2 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
16.10.01, 22 Jaar
16.10.01, 22 Jaar
Yuka Hosoki vs. Mey Ayari - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 1e ronde | Yuka Hosoki | Mey Ayari | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Yuka Hosoki form & Mey Ayari form
Yuka Hosoki - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Mey Ayari - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 4-6, 0-3, - Mey Ayari - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 0-6, 0-4, - Mey Ayari - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Polina Gubina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Anna Ustinoff | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cannizzaro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Canovi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tunis - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |