WEDSTRIJD
11.06.19 | 1e ronde | Yuki Naito | Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | W15 Kaltenkirchen | Clay |
STATISTIEKEN
Yuki Naito | Franziska Sziedat | |
1e Service % | 25/43 (58%) | 28/38 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 1/10 (10%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/38 (71%) | 13/43 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/81 (70%) | 24/81 (30%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuki Naito | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuki Naito | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuki Naito | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuki Naito | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuki Naito | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuki Naito | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuki Naito | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuki Naito vs. Franziska Sziedat - onderlinge wedstrijden
11.06.19 | 1e ronde | Yuki Naito | Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Kaltenkirchen | Clay |
Yuki Naito form & Franziska Sziedat form
Yuki Naito - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alana Parnaby | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Yilin Yan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Mia Slama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-78, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 1-5, - Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Taylah Preston | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Franziska Sziedat - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |