INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Mettraux vs. Yukina Saigo - onderlinge wedstrijden
08.03.19 | Kwartfinale | Yukina Saigo | Marie Mettraux | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Marie Mettraux form & Yukina Saigo form
Marie Mettraux - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Yukina Saigo - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |