WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Yuliya Hatouka | Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | W25 Palmela | Hard |
STATISTIEKEN
Yuliya Hatouka | Francisca Jorge | |
1e Service % | 45/76 (59%) | 48/71 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/31 (39%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/71 (52%) | 36/76 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Francisca Jorge | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 2-1 | |
3-1 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Francisca Jorge | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 4-3 | |
4-4 | Francisca Jorge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Francisca Jorge | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Francisca Jorge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuliya Hatouka | 0-3 | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0 | ||
Yuliya Hatouka | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Francisca Jorge | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuliya Hatouka vs. Francisca Jorge - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Yuliya Hatouka | Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Palmela | Hard |
Yuliya Hatouka form & Francisca Jorge form
Yuliya Hatouka - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Francisca Jorge - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |