WEDSTRIJD
04.02.20 | Kwalif. | Yuriko Miyazaki | Camilla Rosatello | 6-1, 6-0 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Yuriko Miyazaki | Camilla Rosatello | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 30/43 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/24 (63%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Yuriko Miyazaki | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuriko Miyazaki | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Yuriko Miyazaki | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Yuriko Miyazaki | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
Yuriko Miyazaki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuriko Miyazaki | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Camilla Rosatello | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuriko Miyazaki vs. Camilla Rosatello - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | Kwalif. | Yuriko Miyazaki | Camilla Rosatello | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Montpellier | Clay |
04.02.20 | Kwalif. | Yuriko Miyazaki | Camilla Rosatello | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Yuriko Miyazaki form & Camilla Rosatello form
Yuriko Miyazaki - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
30.03.24 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-3, 1-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Timea Babos | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |