WEDSTRIJD
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Yuuki Tanaka | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | W25 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuuki Tanaka vs. Ayumi Koshiishi - onderlinge wedstrijden
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Yuuki Tanaka | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
Yuuki Tanaka form & Ayumi Koshiishi form
Yuuki Tanaka - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 2-6, 6-4, 2-1, Risa Ozaki - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Holly Verner | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Pamela Montez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Min Park | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Kotomi Takahata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Yuki Naito | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Jovana Jovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Tara Moore | 2-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |