Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
17.02.99, 25 Jaar
17.02.99, 25 Jaar
Shavit Kimchi vs. Yuval Keren - onderlinge wedstrijden
04.09.19 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Yuval Keren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sajur | Hard |
29.11.16 | 1e ronde | Yuval Keren | Shavit Kimchi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
Shavit Kimchi form & Yuval Keren form
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Yuval Keren - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
19.02.19 Kwalif. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.18 1e ronde | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
19.10.18 Kwartfinale | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.18 2e ronde | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.18 1e ronde | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail |