WEDSTRIJD
09.02.15 | 1e ronde van de kwal. | Yuxuan Zhang | Georgiana Ruhrig | 6-1, 6-3 | Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Yuxuan Zhang vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
09.02.15 | 1e ronde van de kwal. | Yuxuan Zhang | Georgiana Ruhrig | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
02.02.15 | 1e ronde van de kwal. | Yuxuan Zhang | Georgiana Ruhrig | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Burnie | Hard |
Yuxuan Zhang form & Georgiana Ruhrig form
Yuxuan Zhang - laatste wedstrijden
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-72, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Miller | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
25.01.20 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.01.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Ziyue Sun | 1-4, - Yuxuan Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 7-62, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - scratch | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Siqi Cao | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 4-1, Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ashland - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |