WEDSTRIJD
24.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Yuxuan Zhang | Minami Shuto | 6-2, 4-6, 6-4 | Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
14.11.94, 29 Jaar
14.11.94, 29 Jaar
Yuxuan Zhang vs. Minami Shuto - onderlinge wedstrijden
24.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Yuxuan Zhang | Minami Shuto | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Kofu | Hard |
Yuxuan Zhang form & Minami Shuto form
Yuxuan Zhang - laatste wedstrijden
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-72, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Miller | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
25.01.20 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.01.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Ziyue Sun | 1-4, - Yuxuan Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 7-62, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - scratch | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Siqi Cao | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 4-1, Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ashland - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Minami Shuto - laatste wedstrijden
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Naomi Cheong | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mami Mabuchi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sakura Hondo | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuri Serizawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.01.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.11.18 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ishino | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.18 Kwalif. | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Mai Hontama | 0-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Megumi Nishimoto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
06.09.18 Kwartfinale | vs. Tori Kinard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 2e ronde | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Eimi Friant | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanao - Carpet | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Kotomi Takahata | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
09.05.18 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Zhang | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |