WEDSTRIJD
22.05.19 | 1e ronde | Yuxuan Zhang | Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-2 | W25 Goyang | Hard |
STATISTIEKEN
Yuxuan Zhang | Shiho Akita | |
1e Service % | 60/91 (66%) | 45/78 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/60 (63%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/31 (23%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 9/12 (75%) | 7/9 (78%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/78 (55%) | 46/91 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 12 | 9 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuxuan Zhang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuxuan Zhang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuxuan Zhang | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuxuan Zhang | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yuxuan Zhang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuxuan Zhang vs. Shiho Akita - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 1e ronde | Yuxuan Zhang | Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Goyang | Hard |
14.09.17 | 2e ronde | Yuxuan Zhang | Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Guiyang | Hard |
29.04.13 | Kwartfinale | Yuxuan Zhang | Shiho Akita | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Seoul | Hard |
Yuxuan Zhang form & Shiho Akita form
Yuxuan Zhang - laatste wedstrijden
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-72, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Miller | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
25.01.20 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.01.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Ziyue Sun | 1-4, - Yuxuan Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 7-62, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - scratch | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Siqi Cao | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 4-1, Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ashland - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Shiho Akita - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail |