Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
04.06.00, 23 Jaar
04.06.00, 23 Jaar
Yvonne Neuwirth vs. Nadja Ramskogler - onderlinge wedstrijden
15.08.16 | Kwalif. | Yvonne Neuwirth | Nadja Ramskogler | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Graz | Clay |
Yvonne Neuwirth form & Nadja Ramskogler form
Yvonne Neuwirth - laatste wedstrijden
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.07.20 1e ronde | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail |
Nadja Ramskogler - laatste wedstrijden
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.12.18 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diae El Jardi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Petra Krejsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-71, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Pospisilova | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pitak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Agathe Timsit | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Siska | 7-5, Eva Siska - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Kolar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Pribylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
11.09.17 Kwalif. | vs. Sophia Intert | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Hansen | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
04.09.17 Kwalif. | vs. Sonja Krtenova | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Graz - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |