WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Yvonne Neuwirth | Noelia Zeballos | 6-4, 6-3 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Yvonne Neuwirth | Noelia Zeballos | |
1e Service % | 45/75 (60%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 33/75 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0 | ||
Yvonne Neuwirth | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yvonne Neuwirth | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Noelia Zeballos | |
Yvonne Neuwirth | 4-3 | |
5-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Yvonne Neuwirth | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yvonne Neuwirth | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yvonne Neuwirth | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yvonne Neuwirth | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 30-0 | ||
Yvonne Neuwirth | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yvonne Neuwirth vs. Noelia Zeballos - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Yvonne Neuwirth | Noelia Zeballos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Yvonne Neuwirth form & Noelia Zeballos form
Yvonne Neuwirth - laatste wedstrijden
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.07.20 1e ronde | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail |
Noelia Zeballos - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |