WEDSTRIJD
18.10.10 | Kwalif. | Zarina Diyas | Ekaterina Dzehalevich | 6-3, 6-0 | Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Zarina Diyas | Ekaterina Dzehalevich | |
1e Service % | 24/40 (60%) | 45/73 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/73 (55%) | 12/40 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zarina Diyas vs. Ekaterina Dzehalevich - onderlinge wedstrijden
18.10.10 | Kwalif. | Zarina Diyas | Ekaterina Dzehalevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
Zarina Diyas form & Ekaterina Dzehalevich form
Zarina Diyas - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 7-63, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
24.10.21 Finale | vs. Madison Brengle | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.21 Halve finale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.21 Kwartfinale | vs. Victoria Duval | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Olga Govortsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
29.09.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 7-66, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.08.21 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Ann Li | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-72, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.07.21 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-5, - Zarina Diyas - scratch | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.21 2e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Nottingham - Grass | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 3-6, 0-1, - Zarina Diyas - scratch | wedstrijd detail |
Ekaterina Dzehalevich - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - scratch | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.14 Kwalif. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 2e ronde | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.12.12 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.12.12 1e ronde | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Helsinki - Carpet | ||||
14.11.12 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.12 Kwalif. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
05.11.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.12 Kwartfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.12 1e ronde | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
22.07.12 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.12 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
21.05.12 Kwalif. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |