WEDSTRIJD
03.01.20 | Kwartfinale | Zarina Diyas | Ekaterine Gorgodze | 6-0, 7-62 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Zarina Diyas | Ekaterine Gorgodze | |
1e Service % | 46/62 (74%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/46 (74%) | 19/38 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 19/62 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/121 (60%) | 48/121 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zarina Diyas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zarina Diyas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Zarina Diyas | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Zarina Diyas | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
Zarina Diyas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zarina Diyas | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Zarina Diyas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Zarina Diyas | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zarina Diyas | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zarina Diyas vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
03.01.20 | Kwartfinale | Zarina Diyas | Ekaterine Gorgodze | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Zarina Diyas form & Ekaterine Gorgodze form
Zarina Diyas - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 7-63, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
24.10.21 Finale | vs. Madison Brengle | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.21 Halve finale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.21 Kwartfinale | vs. Victoria Duval | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Olga Govortsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
29.09.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 7-66, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.08.21 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Ann Li | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-72, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.07.21 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-5, - Zarina Diyas - scratch | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.21 2e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Nottingham - Grass | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 3-6, 0-1, - Zarina Diyas - scratch | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |