INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbora Miklova vs. Zhibek Kulambayeva - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Barbora Miklova | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
01.02.19 | 1e ronde | Zhibek Kulambayeva | Barbora Miklova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Barbora Miklova form & Zhibek Kulambayeva form
Barbora Miklova - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail |
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |