INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cemre Anil vs. Zhibek Kulambayeva - onderlinge wedstrijden
05.02.19 | 1e ronde | Zhibek Kulambayeva | Cemre Anil | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Cemre Anil form & Zhibek Kulambayeva form
Cemre Anil - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |