WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Zhibek Kulambayeva | Viktoriia Kalinina | 7-64, 6-3 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Zhibek Kulambayeva | Viktoriia Kalinina | |
1e Service % | 44/78 (56%) | 37/72 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/44 (59%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/34 (50%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/72 (54%) | 35/78 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Viktoriia Kalinina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.01.99, 25 Jaar
13482 $
05.01.99, 25 Jaar
13482 $
Zhibek Kulambayeva vs. Viktoriia Kalinina - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Zhibek Kulambayeva | Viktoriia Kalinina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Zhibek Kulambayeva form & Viktoriia Kalinina form
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |
Viktoriia Kalinina - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Ekaterina Khayrutdinova | 6-73, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Jawairiah Noordin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |