WEDSTRIJD
17.07.18 | 1e ronde | Zhuoma Ni Ma | Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 5-7, 6-3 | Jakarta | Hard |
STATISTIEKEN
Zhuoma Ni Ma | Priska Madelyn Nugroho | |
1e Service % | 62/94 (66%) | 58/114 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/62 (76%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 29/56 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/114 (43%) | 34/94 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/208 (52%) | 99/208 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
4-1 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-2 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zhuoma Ni Ma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 1-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 4-4 | |
Zhuoma Ni Ma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
Zhuoma Ni Ma | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Zhuoma Ni Ma | 5-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zhuoma Ni Ma vs. Priska Madelyn Nugroho - onderlinge wedstrijden
17.07.18 | 1e ronde | Zhuoma Ni Ma | Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Jakarta | Hard |
Zhuoma Ni Ma form & Priska Madelyn Nugroho form
Zhuoma Ni Ma - laatste wedstrijden
W40 Shenzhen - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Priska Madelyn Nugroho - laatste wedstrijden
W40 Hong - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Heewon Kil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 1-3, - Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
13.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
08.04.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-66, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - I. hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
27.01.23 Kwartfinale | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 1-1, Lucija Ciric Bagaric - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
25.12.22 Finale | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.12.22 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2, Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - scratch | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
18.12.22 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |