WEDSTRIJD
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Zhuoxuan Bai | Alexandra Cadantu | 2-6, 6-2, 6-2 | Zhengzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Zhuoxuan Bai | Alexandra Cadantu | |
1e Service % | 49/77 (64%) | 39/74 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/49 (57%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/74 (54%) | 36/77 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 10 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zhuoxuan Bai | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhuoxuan Bai | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zhuoxuan Bai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zhuoxuan Bai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zhuoxuan Bai vs. Alexandra Cadantu - onderlinge wedstrijden
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Zhuoxuan Bai | Alexandra Cadantu | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Zhengzhou | Hard |
Zhuoxuan Bai form & Alexandra Cadantu form
Zhuoxuan Bai - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubaraka Al-Naimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ena Koike | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carol Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 1-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | - | wedstrijd detail |
Alexandra Cadantu - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |