WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Zinovia Vaneva | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
29.10.99, 24 Jaar
29.10.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Zinovia Vaneva vs. Ekaterina Ovcharenko - onderlinge wedstrijden
11.10.22 | 1e ronde | Zinovia Vaneva | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Sozopol | Hard |
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Zinovia Vaneva | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Zinovia Vaneva form & Ekaterina Ovcharenko form
Zinovia Vaneva - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.22 Kwartfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.22 2e ronde | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.22 Kwalif. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Ovcharenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |